Εξωτερικός Πωλητής

ΕΔΡΑ: ΑΘΗΝΑ

Από την εταιρία ΦΙΝΟΜΠΕΤΟΝ Α.Ε., που δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής των έτοιμων κονιαμάτων FINOMIX, ζητείται για άμεση πρόσληψη Εξωτερικός Πωλητής με έδρα την Αθήνα.

Περιγραφή θέσης:

  • Ο πωλητής θα υπάγεται στο υποκατάστημα Αθηνών και θα έχει σαν κύριες περιοχές ευθύνης Αττική, ηπειρωτική και νησιωτική Ελλάδα
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου
  • Αναζήτηση νέων δυνητικών πελατών και διεύρυνση πελατολογίου
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των απαιτήσεων της αγοράς

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Θα προτιμηθούν υποψήφιοι με προϋπηρεσία στις πωλήσεις και ιδιαίτερα στον κλάδο των δομικών υλικών
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Καλή γνώση Η/Υ (εφαρμογές Office και άλλες εμπορικές ή λογιστικές εφαρμογές)
  • Δυνατότητα ταξιδιών και εργασίας εκτός έδρας
  • Κάτοχος διπλώματος ΙΧ

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: career@finomix.gr

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.